trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zvonařka | 09:11 | |
Bruselská | 09:12 | |
I. P. Pavlova | 09:13 | |
Štěpánská | 09:15 | |
Karlovo náměstí | 09:16 | |
Novoměstská radnice | 09:17 | |
Národní třída | 09:19 | |
Národní divadlo | 09:20 | |
Újezd | 09:22 | |
Hellichova | 09:23 | |
Malostranské náměstí | 09:25 | |
Malostranská | 09:28 | |
Královský letohrádek | 09:32 | |
Pražský hrad | 09:33 | |
Brusnice | 09:35 | |
Pohořelec | 09:36 | |
Malovanka | 09:39 | |
Královka | 10:00 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost