trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zvonařka | 16:26 | |
Bruselská | 16:27 | |
I. P. Pavlova | 16:28 | |
Štěpánská | 16:30 | |
Karlovo náměstí | 16:31 | |
Novoměstská radnice | 16:32 | |
Národní třída | 16:34 | |
Národní divadlo | 16:35 | |
Újezd | 16:37 | |
Hellichova | 16:38 | |
Malostranské náměstí | 16:40 | |
Malostranská | 16:43 | |
Královský letohrádek | 16:47 | |
Pražský hrad | 16:48 | |
Brusnice | 16:50 | |
Pohořelec | 16:51 | |
Malovanka | 16:54 | |
Královka | 17:15 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost