trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 19:30 | |
Prosek | 19:32 | |
Střížkov | 19:34 | |
Ládví | 19:36 | |
Kobylisy | 19:38 | |
Nádraží Holešovice | 19:41 | |
Vltavská | 19:43 | |
Florenc - C | 19:45 | |
Hlavní nádraží | 19:47 | |
Muzeum - C | 19:48 | |
I. P. Pavlova | 19:50 | |
Vyšehrad | 19:52 | |
Pražského povstání | 19:53 | |
Pankrác | 19:55 | |
Budějovická | 19:56 | |
Kačerov | 19:58 | |
Roztyly | 20:00 | |
Chodov | 20:02 | |
Opatov | 20:04 | |
Háje | 20:06 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost