trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Královka | 14:06 | |
Malovanka | 14:07 | |
Myslbekova | 14:09 | |
Brusnice | 14:10 | |
Pražský hrad | 14:11 | |
Královský letohrádek | 14:12 | |
Malostranská | 14:16 | |
Malostranské náměstí | 14:18 | |
Hellichova | 14:19 | |
Újezd | 14:21 | |
Národní divadlo | 14:23 | |
Národní třída | 14:25 | |
Karlovo náměstí | 14:27 | |
Štěpánská | 14:29 | |
I. P. Pavlova | 14:31 | |
Bruselská | 14:32 | |
Zvonařka | 14:34 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost