trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zvonařka | 11:41 | |
Bruselská | 11:42 | |
I. P. Pavlova | 11:43 | |
Štěpánská | 11:45 | |
Karlovo náměstí | 11:46 | |
Novoměstská radnice | 11:47 | |
Národní třída | 11:49 | |
Národní divadlo | 11:50 | |
Újezd | 11:52 | |
Hellichova | 11:53 | |
Malostranské náměstí | 11:55 | |
Malostranská | 11:58 | |
Královský letohrádek | 12:02 | |
Pražský hrad | 12:03 | |
Brusnice | 12:05 | |
Pohořelec | 12:06 | |
Malovanka | 12:09 | |
Královka | 12:30 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost