trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Radošovická | 06:48 | |
Nádraží Strašnice | 06:49 | |
Na Hroudě | 06:50 | |
Průběžná | 06:51 | |
Kubánské náměstí | 06:52 | |
Slavia | 06:53 | |
Koh-i-noor | 06:55 | |
Čechovo náměstí | 06:56 | |
Vršovické náměstí | 06:58 | |
Ruská | 06:59 | |
Krymská | 07:00 | |
Jana Masaryka | 07:02 | |
Náměstí Míru | 07:04 | |
I. P. Pavlova | 07:06 | |
Štěpánská | 07:08 | |
Karlovo náměstí | 07:09 | |
Novoměstská radnice | 07:10 | |
Národní třída | 07:12 | |
Národní divadlo | 07:13 | |
Újezd | 07:15 | |
Hellichova | 07:16 | |
Malostranské náměstí | 07:18 | |
Malostranská | 07:20 | |
Královský letohrádek | 07:24 | |
Pražský hrad | 07:25 | |
Brusnice | 07:27 | |
Pohořelec | 07:28 | |
Malovanka | 07:31 | |
Marjánka | 07:32 | |
Drinopol | 07:33 | |
U Kaštanu | 07:34 | |
Břevnovský klášter | 07:35 | |
Říčanova | 07:36 | |
Vypich | 08:10 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost