trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 08:50 | |
Prosek | 08:52 | |
Střížkov | 08:54 | |
Ládví | 08:56 | |
Kobylisy | 08:58 | |
Nádraží Holešovice | 09:01 | |
Vltavská | 09:03 | |
Florenc - C | 09:05 | |
Hlavní nádraží | 09:07 | |
Muzeum - C | 09:08 | |
I. P. Pavlova | 09:10 | |
Vyšehrad | 09:12 | |
Pražského povstání | 09:13 | |
Pankrác | 09:15 | |
Budějovická | 09:16 | |
Kačerov | 09:18 | |
Roztyly | 09:20 | |
Chodov | 09:22 | |
Opatov | 09:24 | |
Háje | 09:26 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost