trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bílá Hora | 17:06 | |
Malý Břevnov | 17:07 | |
Obora Hvězda | 17:08 | |
Vypich | 17:10 | |
Říčanova | 17:11 | |
Břevnovský klášter | 17:12 | |
U Kaštanu | 17:13 | |
Drinopol | 17:14 | |
Marjánka | 17:15 | |
Malovanka | 17:17 | |
Pohořelec | 17:19 | |
Brusnice | 17:20 | |
Pražský hrad | 17:21 | |
Královský letohrádek | 17:22 | |
Malostranská | 17:26 | |
Malostranské náměstí | 17:28 | |
Hellichova | 17:29 | |
Újezd | 17:31 | |
Národní divadlo | 17:33 | |
Národní třída | 17:35 | |
Karlovo náměstí | 17:37 | |
Štěpánská | 17:39 | |
I. P. Pavlova | 17:41 | |
Náměstí Míru | 17:42 | |
Jana Masaryka | 17:44 | |
Krymská | 17:45 | |
Ruská | 17:46 | |
Vršovické náměstí | 17:48 | |
Čechovo náměstí | 17:49 | |
Koh-i-noor | 17:51 | |
Slavia | 17:53 | |
Kubánské náměstí | 17:54 | |
Průběžná | 17:56 | |
Na Hroudě | 17:58 | |
Nádraží Strašnice | 17:59 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost