trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bílá Hora | 08:51 | |
Malý Břevnov | 08:52 | |
Obora Hvězda | 08:53 | |
Vypich | 08:55 | |
Říčanova | 08:56 | |
Břevnovský klášter | 08:57 | |
U Kaštanu | 08:58 | |
Drinopol | 08:59 | |
Marjánka | 09:00 | |
Malovanka | 09:02 | |
Pohořelec | 09:04 | |
Brusnice | 09:05 | |
Pražský hrad | 09:06 | |
Královský letohrádek | 09:07 | |
Malostranská | 09:11 | |
Malostranské náměstí | 09:13 | |
Hellichova | 09:14 | |
Újezd | 09:16 | |
Národní divadlo | 09:18 | |
Národní třída | 09:20 | |
Karlovo náměstí | 09:22 | |
Štěpánská | 09:24 | |
I. P. Pavlova | 09:26 | |
Náměstí Míru | 09:27 | |
Jana Masaryka | 09:29 | |
Krymská | 09:30 | |
Ruská | 09:31 | |
Vršovické náměstí | 09:33 | |
Čechovo náměstí | 09:34 | |
Koh-i-noor | 09:36 | |
Slavia | 09:38 | |
Kubánské náměstí | 09:39 | |
Průběžná | 09:41 | |
Na Hroudě | 09:43 | |
Nádraží Strašnice | 09:44 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost