trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Pražský hrad | 06:47 | |
Královský letohrádek | 06:48 | |
Malostranská | 06:51 | |
Malostranské náměstí | 06:53 | |
Hellichova | 06:54 | |
Újezd | 06:56 | |
Národní divadlo | 06:58 | |
Národní třída | 07:00 | |
Karlovo náměstí | 07:02 | |
Štěpánská | 07:04 | |
I. P. Pavlova | 07:06 | |
Náměstí Míru | 07:07 | |
Jana Masaryka | 07:09 | |
Krymská | 07:10 | |
Ruská | 07:11 | |
Vršovické náměstí | 07:13 | |
Čechovo náměstí | 07:14 | |
Koh-i-noor | 07:16 | |
Slavia | 07:18 | |
Kubánské náměstí | 07:19 | |
Průběžná | 07:21 | |
Na Hroudě | 07:23 | |
Nádraží Strašnice | 07:24 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost