trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Pražský hrad | 06:27 | |
Královský letohrádek | 06:28 | |
Malostranská | 06:31 | |
Malostranské náměstí | 06:33 | |
Hellichova | 06:34 | |
Újezd | 06:36 | |
Národní divadlo | 06:38 | |
Národní třída | 06:40 | |
Karlovo náměstí | 06:42 | |
Štěpánská | 06:44 | |
I. P. Pavlova | 06:46 | |
Náměstí Míru | 06:47 | |
Jana Masaryka | 06:49 | |
Krymská | 06:50 | |
Ruská | 06:51 | |
Vršovické náměstí | 06:53 | |
Čechovo náměstí | 06:54 | |
Koh-i-noor | 06:56 | |
Slavia | 06:58 | |
Kubánské náměstí | 06:59 | |
Průběžná | 07:01 | |
Na Hroudě | 07:03 | |
Nádraží Strašnice | 07:04 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost