trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bílá Hora | 00:33 | |
Malý Břevnov | 00:34 | |
Obora Hvězda | 00:35 | |
Vypich | 00:37 | |
Říčanova | 00:38 | |
Břevnovský klášter | 00:39 | |
U Kaštanu | 00:40 | |
Drinopol | 00:41 | |
Marjánka | 00:42 | |
Malovanka | 00:44 | |
Pohořelec | 00:46 | |
Brusnice | 00:47 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost