trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bílá Hora | 16:36 | |
Malý Břevnov | 16:37 | |
Obora Hvězda | 16:38 | |
Vypich | 16:40 | |
Říčanova | 16:41 | |
Břevnovský klášter | 16:42 | |
U Kaštanu | 16:43 | |
Drinopol | 16:44 | |
Marjánka | 16:45 | |
Malovanka | 16:47 | |
Pohořelec | 16:49 | |
Brusnice | 16:50 | |
Pražský hrad | 16:51 | |
Královský letohrádek | 16:52 | |
Malostranská | 16:56 | |
Malostranské náměstí | 16:58 | |
Hellichova | 16:59 | |
Újezd | 17:01 | |
Národní divadlo | 17:03 | |
Národní třída | 17:05 | |
Karlovo náměstí | 17:07 | |
Štěpánská | 17:09 | |
I. P. Pavlova | 17:11 | |
Náměstí Míru | 17:12 | |
Jana Masaryka | 17:14 | |
Krymská | 17:15 | |
Ruská | 17:16 | |
Vršovické náměstí | 17:18 | |
Čechovo náměstí | 17:19 | |
Koh-i-noor | 17:21 | |
Slavia | 17:23 | |
Kubánské náměstí | 17:24 | |
Průběžná | 17:26 | |
Na Hroudě | 17:28 | |
Nádraží Strašnice | 17:29 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost