trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 19:47 | |
Opatov | 19:49 | |
Chodov | 19:51 | |
Roztyly | 19:53 | |
Kačerov | 19:55 | |
Budějovická | 19:56 | |
Pankrác | 19:58 | |
Pražského povstání | 20:00 | |
Vyšehrad | 20:01 | |
I. P. Pavlova | 20:04 | |
Muzeum - C | 20:05 | |
Hlavní nádraží | 20:06 | |
Florenc - C | 20:08 | |
Vltavská | 20:10 | |
Nádraží Holešovice | 20:12 | |
Kobylisy | 20:15 | |
Ládví | 20:17 | |
Střížkov | 20:19 | |
Prosek | 20:21 | |
Letňany | 20:26 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost