trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bílá Hora | 16:21 | |
Malý Břevnov | 16:22 | |
Obora Hvězda | 16:23 | |
Vypich | 16:25 | |
Říčanova | 16:26 | |
Břevnovský klášter | 16:27 | |
U Kaštanu | 16:28 | |
Drinopol | 16:29 | |
Marjánka | 16:30 | |
Malovanka | 16:32 | |
Pohořelec | 16:34 | |
Brusnice | 16:35 | |
Pražský hrad | 16:36 | |
Královský letohrádek | 16:37 | |
Malostranská | 16:41 | |
Malostranské náměstí | 16:43 | |
Hellichova | 16:44 | |
Újezd | 16:46 | |
Národní divadlo | 16:48 | |
Národní třída | 16:50 | |
Karlovo náměstí | 16:52 | |
Štěpánská | 16:54 | |
I. P. Pavlova | 16:56 | |
Náměstí Míru | 16:57 | |
Jana Masaryka | 16:59 | |
Krymská | 17:00 | |
Ruská | 17:01 | |
Vršovické náměstí | 17:03 | |
Čechovo náměstí | 17:04 | |
Koh-i-noor | 17:06 | |
Slavia | 17:08 | |
Kubánské náměstí | 17:09 | |
Průběžná | 17:11 | |
Na Hroudě | 17:13 | |
Nádraží Strašnice | 17:14 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost