trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bílá Hora | 13:06 | |
Malý Břevnov | 13:07 | |
Obora Hvězda | 13:08 | |
Vypich | 13:10 | |
Říčanova | 13:11 | |
Břevnovský klášter | 13:12 | |
U Kaštanu | 13:13 | |
Drinopol | 13:14 | |
Marjánka | 13:15 | |
Malovanka | 13:17 | |
Pohořelec | 13:19 | |
Brusnice | 13:20 | |
Pražský hrad | 13:21 | |
Královský letohrádek | 13:22 | |
Malostranská | 13:26 | |
Malostranské náměstí | 13:28 | |
Hellichova | 13:29 | |
Újezd | 13:31 | |
Národní divadlo | 13:33 | |
Národní třída | 13:35 | |
Karlovo náměstí | 13:37 | |
Štěpánská | 13:39 | |
I. P. Pavlova | 13:41 | |
Náměstí Míru | 13:42 | |
Jana Masaryka | 13:44 | |
Krymská | 13:45 | |
Ruská | 13:46 | |
Vršovické náměstí | 13:48 | |
Čechovo náměstí | 13:49 | |
Koh-i-noor | 13:51 | |
Slavia | 13:53 | |
Kubánské náměstí | 13:54 | |
Průběžná | 13:56 | |
Na Hroudě | 13:58 | |
Nádraží Strašnice | 13:59 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost