trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 16:10 | |
Prosek | 16:12 | |
Střížkov | 16:14 | |
Ládví | 16:16 | |
Kobylisy | 16:18 | |
Nádraží Holešovice | 16:21 | |
Vltavská | 16:23 | |
Florenc - C | 16:25 | |
Hlavní nádraží | 16:27 | |
Muzeum - C | 16:28 | |
I. P. Pavlova | 16:30 | |
Vyšehrad | 16:32 | |
Pražského povstání | 16:33 | |
Pankrác | 16:35 | |
Budějovická | 16:36 | |
Kačerov | 16:38 | |
Roztyly | 16:40 | |
Chodov | 16:42 | |
Opatov | 16:44 | |
Háje | 16:46 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost