trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Radošovická | 08:35 | |
Nádraží Strašnice | 08:36 | |
Na Hroudě | 08:37 | |
Průběžná | 08:38 | |
Kubánské náměstí | 08:40 | |
Slavia | 08:41 | |
Koh-i-noor | 08:43 | |
Čechovo náměstí | 08:44 | |
Vršovické náměstí | 08:46 | |
Ruská | 08:47 | |
Krymská | 08:48 | |
Jana Masaryka | 08:50 | |
Náměstí Míru | 08:52 | |
I. P. Pavlova | 08:54 | |
Štěpánská | 08:56 | |
Karlovo náměstí | 08:57 | |
Novoměstská radnice | 08:58 | |
Národní třída | 09:00 | |
Národní divadlo | 09:01 | |
Újezd | 09:03 | |
Hellichova | 09:04 | |
Malostranské náměstí | 09:06 | |
Malostranská | 09:09 | |
Královský letohrádek | 09:13 | |
Pražský hrad | 09:14 | |
Brusnice | 09:16 | |
Pohořelec | 09:17 | |
Malovanka | 09:20 | |
Marjánka | 09:21 | |
Drinopol | 09:22 | |
U Kaštanu | 09:23 | |
Břevnovský klášter | 09:24 | |
Říčanova | 09:25 | |
Vypich | 09:26 | |
Obora Hvězda | 09:27 | |
Malý Břevnov | 09:28 | |
Bílá Hora | 09:45 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost