trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Barrandov | 00:55 | |
Poliklinika Barrandov | 00:56 | |
Chaplinovo náměstí | 00:57 | |
K Barrandovu | 00:58 | |
Geologická | 00:59 | |
Hlubočepy | 01:02 | |
Zlíchov | 01:04 | |
Lihovar | 01:06 | |
ČSAD Smíchov | 01:07 | |
Smíchovské nádraží | 01:10 | |
Plzeňka | 01:11 | |
Na Knížecí | 01:12 | |
Anděl | 01:14 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost