trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Barrandov | 13:43 | |
Poliklinika Barrandov | 13:44 | |
Chaplinovo náměstí | 13:45 | |
K Barrandovu | 13:46 | |
Geologická | 13:47 | |
Hlubočepy | 13:50 | |
Zlíchov | 13:52 | |
Lihovar | 13:54 | |
ČSAD Smíchov | 13:55 | |
Smíchovské nádraží | 13:58 | |
Plzeňka | 13:59 | |
Na Knížecí | 14:00 | |
Anděl | 14:03 | |
Arbesovo náměstí | 14:04 | |
Švandovo divadlo | 14:05 | |
Újezd | 14:06 | |
Hellichova | 14:07 | |
Malostranské náměstí | 14:09 | |
Malostranská | 14:12 | |
Chotkovy sady | 14:15 | |
Hradčanská | 14:16 | |
Prašný most | 14:18 | |
Vozovna Střešovice | 14:20 | |
Hládkov | 14:22 | |
Malovanka | 14:24 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost