trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Barrandov | 07:43 | |
Poliklinika Barrandov | 07:44 | |
Chaplinovo náměstí | 07:45 | |
K Barrandovu | 07:46 | |
Geologická | 07:47 | |
Hlubočepy | 07:50 | |
Zlíchov | 07:52 | |
Lihovar | 07:54 | |
ČSAD Smíchov | 07:55 | |
Smíchovské nádraží | 07:58 | |
Plzeňka | 07:59 | |
Na Knížecí | 08:00 | |
Anděl | 08:03 | |
Arbesovo náměstí | 08:04 | |
Švandovo divadlo | 08:05 | |
Újezd | 08:06 | |
Hellichova | 08:07 | |
Malostranské náměstí | 08:09 | |
Malostranská | 08:12 | |
Chotkovy sady | 08:15 | |
Hradčanská | 08:16 | |
Prašný most | 08:18 | |
Vozovna Střešovice | 08:20 | |
Hládkov | 08:22 | |
Malovanka | 08:24 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost