trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Barrandov | 17:43 | |
Poliklinika Barrandov | 17:44 | |
Chaplinovo náměstí | 17:45 | |
K Barrandovu | 17:46 | |
Geologická | 17:47 | |
Hlubočepy | 17:50 | |
Zlíchov | 17:52 | |
Lihovar | 17:54 | |
ČSAD Smíchov | 17:55 | |
Smíchovské nádraží | 17:58 | |
Plzeňka | 17:59 | |
Na Knížecí | 18:00 | |
Anděl | 18:03 | |
Arbesovo náměstí | 18:04 | |
Švandovo divadlo | 18:05 | |
Újezd | 18:06 | |
Hellichova | 18:07 | |
Malostranské náměstí | 18:09 | |
Malostranská | 18:12 | |
Chotkovy sady | 18:15 | |
Hradčanská | 18:16 | |
Vítězné náměstí | 18:19 | |
Dejvická | 18:21 | |
Thákurova | 18:22 | |
Hadovka | 18:23 | |
Na Pískách | 18:24 | |
Bořislavka | 18:25 | |
Sídliště Červený Vrch | 18:26 | |
Červený Vrch | 18:28 | |
Nádraží Veleslavín | 18:29 | |
Nad Džbánem | 18:30 | |
Vozovna Vokovice | 18:31 | |
Divoká Šárka | 18:40 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost