trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Barrandov | 11:28 | |
Poliklinika Barrandov | 11:29 | |
Chaplinovo náměstí | 11:30 | |
K Barrandovu | 11:31 | |
Geologická | 11:32 | |
Hlubočepy | 11:35 | |
Zlíchov | 11:37 | |
Lihovar | 11:39 | |
ČSAD Smíchov | 11:40 | |
Smíchovské nádraží | 11:43 | |
Plzeňka | 11:44 | |
Na Knížecí | 11:45 | |
Anděl | 11:48 | |
Arbesovo náměstí | 11:49 | |
Švandovo divadlo | 11:50 | |
Újezd | 11:51 | |
Hellichova | 11:52 | |
Malostranské náměstí | 11:54 | |
Malostranská | 11:57 | |
Chotkovy sady | 12:00 | |
Hradčanská | 12:01 | |
Prašný most | 12:03 | |
Vozovna Střešovice | 12:05 | |
Hládkov | 12:07 | |
Malovanka | 12:09 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost