trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Malovanka | 12:10 | |
Hládkov | 12:12 | |
Vozovna Střešovice | 12:13 | |
Prašný most | 12:15 | |
Hradčanská | 12:17 | |
Chotkovy sady | 12:19 | |
Malostranská | 12:22 | |
Malostranské náměstí | 12:24 | |
Hellichova | 12:25 | |
Újezd | 12:27 | |
Švandovo divadlo | 12:28 | |
Arbesovo náměstí | 12:29 | |
Anděl | 12:32 | |
Na Knížecí | 12:34 | |
Plzeňka | 12:35 | |
Smíchovské nádraží | 12:37 | |
ČSAD Smíchov | 12:39 | |
Lihovar | 12:40 | |
Zlíchov | 12:42 | |
Hlubočepy | 12:45 | |
Geologická | 12:47 | |
K Barrandovu | 12:48 | |
Chaplinovo náměstí | 12:49 | |
Poliklinika Barrandov | 12:50 | |
Sídliště Barrandov | 13:07 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost