trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 20:52 | |
Prosek | 20:55 | |
Střížkov | 20:56 | |
Ládví | 20:59 | |
Kobylisy | 21:01 | |
Nádraží Holešovice | 21:04 | |
Vltavská | 21:06 | |
Florenc - C | 21:08 | |
Hlavní nádraží | 21:09 | |
Muzeum - C | 21:11 | |
I. P. Pavlova | 21:12 | |
Vyšehrad | 21:14 | |
Pražského povstání | 21:16 | |
Pankrác | 21:17 | |
Budějovická | 21:19 | |
Kačerov | 21:21 | |
Roztyly | 21:23 | |
Chodov | 21:24 | |
Opatov | 21:26 | |
Háje | 21:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost