trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 18:05 | |
Prosek | 18:07 | |
Střížkov | 18:09 | |
Ládví | 18:11 | |
Kobylisy | 18:13 | |
Nádraží Holešovice | 18:16 | |
Vltavská | 18:18 | |
Florenc - C | 18:20 | |
Hlavní nádraží | 18:22 | |
Muzeum - C | 18:23 | |
I. P. Pavlova | 18:25 | |
Vyšehrad | 18:27 | |
Pražského povstání | 18:28 | |
Pankrác | 18:30 | |
Budějovická | 18:31 | |
Kačerov | 18:33 | |
Roztyly | 18:35 | |
Chodov | 18:37 | |
Opatov | 18:39 | |
Háje | 18:41 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost