trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 17:25 | |
Opatov | 17:26 | |
Chodov | 17:28 | |
Roztyly | 17:30 | |
Kačerov | 17:32 | |
Budějovická | 17:34 | |
Pankrác | 17:36 | |
Pražského povstání | 17:37 | |
Vyšehrad | 17:39 | |
I. P. Pavlova | 17:41 | |
Muzeum - C | 17:43 | |
Hlavní nádraží | 17:44 | |
Florenc - C | 17:46 | |
Vltavská | 17:48 | |
Nádraží Holešovice | 17:49 | |
Kobylisy | 17:52 | |
Ládví | 17:54 | |
Střížkov | 17:56 | |
Prosek | 17:58 | |
Letňany | 18:01 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost