trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 16:45 | |
Prosek | 16:47 | |
Střížkov | 16:49 | |
Ládví | 16:51 | |
Kobylisy | 16:53 | |
Nádraží Holešovice | 16:56 | |
Vltavská | 16:58 | |
Florenc - C | 17:00 | |
Hlavní nádraží | 17:02 | |
Muzeum - C | 17:03 | |
I. P. Pavlova | 17:05 | |
Vyšehrad | 17:07 | |
Pražského povstání | 17:08 | |
Pankrác | 17:10 | |
Budějovická | 17:11 | |
Kačerov | 17:13 | |
Roztyly | 17:15 | |
Chodov | 17:17 | |
Opatov | 17:19 | |
Háje | 17:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost