trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 14:45 | |
Opatov | 14:46 | |
Chodov | 14:48 | |
Roztyly | 14:50 | |
Kačerov | 14:52 | |
Budějovická | 14:54 | |
Pankrác | 14:56 | |
Pražského povstání | 14:57 | |
Vyšehrad | 14:59 | |
I. P. Pavlova | 15:01 | |
Muzeum - C | 15:03 | |
Hlavní nádraží | 15:04 | |
Florenc - C | 15:06 | |
Vltavská | 15:08 | |
Nádraží Holešovice | 15:09 | |
Kobylisy | 15:12 | |
Ládví | 15:14 | |
Střížkov | 15:16 | |
Prosek | 15:18 | |
Letňany | 15:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost