trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 14:05 | |
Prosek | 14:07 | |
Střížkov | 14:09 | |
Ládví | 14:11 | |
Kobylisy | 14:13 | |
Nádraží Holešovice | 14:16 | |
Vltavská | 14:18 | |
Florenc - C | 14:20 | |
Hlavní nádraží | 14:22 | |
Muzeum - C | 14:23 | |
I. P. Pavlova | 14:25 | |
Vyšehrad | 14:27 | |
Pražského povstání | 14:28 | |
Pankrác | 14:30 | |
Budějovická | 14:31 | |
Kačerov | 14:33 | |
Roztyly | 14:35 | |
Chodov | 14:37 | |
Opatov | 14:39 | |
Háje | 14:41 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost