trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 08:10 | |
Stodůlky | 08:12 | |
Luka | 08:14 | |
Lužiny | 08:15 | |
Hůrka | 08:17 | |
Nové Butovice | 08:18 | |
Jinonice | 08:20 | |
Radlická | 08:22 | |
Smíchovské nádraží | 08:25 | |
Anděl | 08:27 | |
Karlovo náměstí | 08:29 | |
Národní třída | 08:30 | |
Můstek - B | 08:31 | |
Náměstí Republiky | 08:33 | |
Florenc - B | 08:34 | |
Křižíkova | 08:36 | |
Invalidovna | 08:38 | |
Palmovka | 08:39 | |
Českomoravská | 08:41 | |
Vysočanská | 08:43 | |
Kolbenova | 08:45 | |
Hloubětín | 08:47 | |
Rajská zahrada | 08:49 | |
Černý Most | 08:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost