jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
B
Smíchovské nádraží - Zličín
trasa
zastávka
čas
Smíchovské nádraží
04:51
vystoupit »
Radlická
04:54
vystoupit »
Jinonice
04:56
vystoupit »
Nové Butovice
04:58
vystoupit »
Hůrka
04:59
vystoupit »
Lužiny
05:01
vystoupit »
Luka
05:02
vystoupit »
Stodůlky
05:04
vystoupit »
Zličín
05:06
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.