trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 23:30 | |
Stodůlky | 23:32 | |
Luka | 23:34 | |
Lužiny | 23:35 | |
Hůrka | 23:37 | |
Nové Butovice | 23:38 | |
Jinonice | 23:40 | |
Radlická | 23:42 | |
Smíchovské nádraží | 23:45 | |
Anděl | 23:47 | |
Karlovo náměstí | 23:49 | |
Národní třída | 23:50 | |
Můstek - B | 23:51 | |
Náměstí Republiky | 23:53 | |
Florenc - B | 23:54 | |
Křižíkova | 23:56 | |
Invalidovna | 23:58 | |
Palmovka | 23:59 | |
Českomoravská | 24:01 | |
Vysočanská | 24:03 | |
Kolbenova | 24:05 | |
Hloubětín | 24:07 | |
Rajská zahrada | 24:09 | |
Černý Most | 24:17 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost