trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 07:55 | |
Stodůlky | 07:57 | |
Luka | 07:59 | |
Lužiny | 08:00 | |
Hůrka | 08:02 | |
Nové Butovice | 08:03 | |
Jinonice | 08:05 | |
Radlická | 08:07 | |
Smíchovské nádraží | 08:10 | |
Anděl | 08:12 | |
Karlovo náměstí | 08:14 | |
Národní třída | 08:15 | |
Můstek - B | 08:16 | |
Náměstí Republiky | 08:18 | |
Florenc - B | 08:19 | |
Křižíkova | 08:21 | |
Invalidovna | 08:23 | |
Palmovka | 08:24 | |
Českomoravská | 08:26 | |
Vysočanská | 08:28 | |
Kolbenova | 08:30 | |
Hloubětín | 08:32 | |
Rajská zahrada | 08:34 | |
Černý Most | 08:36 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost