trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 13:07 | |
Stodůlky | 13:09 | |
Luka | 13:11 | |
Lužiny | 13:12 | |
Hůrka | 13:14 | |
Nové Butovice | 13:15 | |
Jinonice | 13:17 | |
Radlická | 13:19 | |
Smíchovské nádraží | 13:22 | |
Anděl | 13:24 | |
Karlovo náměstí | 13:26 | |
Národní třída | 13:27 | |
Můstek - B | 13:28 | |
Náměstí Republiky | 13:30 | |
Florenc - B | 13:31 | |
Křižíkova | 13:33 | |
Invalidovna | 13:35 | |
Palmovka | 13:36 | |
Českomoravská | 13:38 | |
Vysočanská | 13:40 | |
Kolbenova | 13:42 | |
Hloubětín | 13:44 | |
Rajská zahrada | 13:46 | |
Černý Most | 13:48 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost