trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 12:22 | |
Rajská zahrada | 12:24 | |
Hloubětín | 12:26 | |
Kolbenova | 12:28 | |
Vysočanská | 12:30 | |
Českomoravská | 12:31 | |
Palmovka | 12:33 | |
Invalidovna | 12:35 | |
Křižíkova | 12:37 | |
Florenc - B | 12:38 | |
Náměstí Republiky | 12:40 | |
Můstek - B | 12:41 | |
Národní třída | 12:43 | |
Karlovo náměstí | 12:44 | |
Anděl | 12:46 | |
Smíchovské nádraží | 12:48 | |
Radlická | 12:51 | |
Jinonice | 12:53 | |
Nové Butovice | 12:55 | |
Hůrka | 12:56 | |
Lužiny | 12:58 | |
Luka | 12:59 | |
Stodůlky | 13:01 | |
Zličín | 13:03 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost