trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kotlářka | 11:49 | |
Kotlářka | 11:50 | |
Kavalírka | 11:51 | |
Klamovka | 11:52 | |
U Zvonu | 11:54 | |
Bertramka | 11:55 | |
Anděl | 11:58 | |
Arbesovo náměstí | 11:59 | |
Švandovo divadlo | 12:00 | |
Újezd | 12:01 | |
Hellichova | 12:02 | |
Malostranské náměstí | 12:04 | |
Malostranská | 12:07 | |
Čechův most | 12:09 | |
Dlouhá třída | 12:11 | |
Náměstí Republiky | 12:14 | |
Masarykovo nádraží | 12:15 | |
Hlavní nádraží | 12:17 | |
Husinecká | 12:19 | |
Lipanská | 12:21 | |
Olšanské náměstí | 12:22 | |
Flora | 12:25 | |
Olšanské hřbitovy | 12:46 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost