trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 22:55 | |
Rajská zahrada | 22:57 | |
Hloubětín | 22:59 | |
Kolbenova | 23:01 | |
Vysočanská | 23:03 | |
Českomoravská | 23:04 | |
Palmovka | 23:06 | |
Invalidovna | 23:08 | |
Křižíkova | 23:10 | |
Florenc - B | 23:11 | |
Náměstí Republiky | 23:13 | |
Můstek - B | 23:14 | |
Národní třída | 23:16 | |
Karlovo náměstí | 23:17 | |
Anděl | 23:19 | |
Smíchovské nádraží | 23:21 | |
Radlická | 23:24 | |
Jinonice | 23:26 | |
Nové Butovice | 23:28 | |
Hůrka | 23:29 | |
Lužiny | 23:31 | |
Luka | 23:32 | |
Stodůlky | 23:34 | |
Zličín | 23:36 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost