trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Olšanské hřbitovy | 16:38 | |
Flora | 16:39 | |
Olšanské náměstí | 16:41 | |
Lipanská | 16:42 | |
Husinecká | 16:44 | |
Hlavní nádraží | 16:46 | |
Masarykovo nádraží | 16:48 | |
Náměstí Republiky | 16:50 | |
Dlouhá třída | 16:51 | |
Čechův most | 16:55 | |
Malostranská | 16:57 | |
Malostranské náměstí | 16:59 | |
Hellichova | 17:00 | |
Újezd | 17:02 | |
Švandovo divadlo | 17:03 | |
Arbesovo náměstí | 17:04 | |
Anděl | 17:07 | |
Bertramka | 17:09 | |
U Zvonu | 17:10 | |
Klamovka | 17:11 | |
Kavalírka | 17:13 | |
Kotlářka | 17:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost