trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Olšanské hřbitovy | 14:38 | |
Flora | 14:39 | |
Olšanské náměstí | 14:41 | |
Lipanská | 14:42 | |
Husinecká | 14:44 | |
Hlavní nádraží | 14:46 | |
Masarykovo nádraží | 14:48 | |
Náměstí Republiky | 14:50 | |
Dlouhá třída | 14:51 | |
Čechův most | 14:55 | |
Malostranská | 14:57 | |
Malostranské náměstí | 14:59 | |
Hellichova | 15:00 | |
Újezd | 15:02 | |
Švandovo divadlo | 15:03 | |
Arbesovo náměstí | 15:04 | |
Anděl | 15:07 | |
Bertramka | 15:09 | |
U Zvonu | 15:10 | |
Klamovka | 15:11 | |
Kavalírka | 15:13 | |
Kotlářka | 15:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost