trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kotlářka | 17:19 | |
Kotlářka | 17:20 | |
Kavalírka | 17:21 | |
Klamovka | 17:22 | |
U Zvonu | 17:24 | |
Bertramka | 17:25 | |
Anděl | 17:28 | |
Arbesovo náměstí | 17:29 | |
Švandovo divadlo | 17:30 | |
Újezd | 17:31 | |
Hellichova | 17:32 | |
Malostranské náměstí | 17:34 | |
Malostranská | 17:37 | |
Čechův most | 17:39 | |
Dlouhá třída | 17:41 | |
Náměstí Republiky | 17:44 | |
Masarykovo nádraží | 17:45 | |
Hlavní nádraží | 17:47 | |
Husinecká | 17:49 | |
Lipanská | 17:51 | |
Olšanské náměstí | 17:52 | |
Flora | 17:55 | |
Olšanské hřbitovy | 18:16 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost