trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Olšanské hřbitovy | 08:23 | |
Flora | 08:24 | |
Olšanské náměstí | 08:26 | |
Lipanská | 08:27 | |
Husinecká | 08:29 | |
Hlavní nádraží | 08:31 | |
Masarykovo nádraží | 08:33 | |
Náměstí Republiky | 08:35 | |
Dlouhá třída | 08:36 | |
Čechův most | 08:40 | |
Malostranská | 08:42 | |
Malostranské náměstí | 08:44 | |
Hellichova | 08:45 | |
Újezd | 08:47 | |
Švandovo divadlo | 08:48 | |
Arbesovo náměstí | 08:49 | |
Anděl | 08:52 | |
Bertramka | 08:54 | |
U Zvonu | 08:55 | |
Klamovka | 08:56 | |
Kavalírka | 08:58 | |
Kotlářka | 09:13 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost