trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 19:07 | |
Stodůlky | 19:09 | |
Luka | 19:11 | |
Lužiny | 19:12 | |
Hůrka | 19:14 | |
Nové Butovice | 19:15 | |
Jinonice | 19:17 | |
Radlická | 19:19 | |
Smíchovské nádraží | 19:22 | |
Anděl | 19:24 | |
Karlovo náměstí | 19:26 | |
Národní třída | 19:27 | |
Můstek - B | 19:28 | |
Náměstí Republiky | 19:30 | |
Florenc - B | 19:31 | |
Křižíkova | 19:33 | |
Invalidovna | 19:35 | |
Palmovka | 19:36 | |
Českomoravská | 19:38 | |
Vysočanská | 19:40 | |
Kolbenova | 19:42 | |
Hloubětín | 19:44 | |
Rajská zahrada | 19:46 | |
Černý Most | 19:48 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost