trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kotlářka | 08:49 | |
Kotlářka | 08:50 | |
Kavalírka | 08:51 | |
Klamovka | 08:52 | |
U Zvonu | 08:54 | |
Bertramka | 08:55 | |
Anděl | 08:58 | |
Arbesovo náměstí | 08:59 | |
Švandovo divadlo | 09:00 | |
Újezd | 09:01 | |
Hellichova | 09:02 | |
Malostranské náměstí | 09:04 | |
Malostranská | 09:07 | |
Čechův most | 09:09 | |
Dlouhá třída | 09:11 | |
Náměstí Republiky | 09:14 | |
Masarykovo nádraží | 09:15 | |
Hlavní nádraží | 09:17 | |
Husinecká | 09:19 | |
Lipanská | 09:21 | |
Olšanské náměstí | 09:22 | |
Flora | 09:25 | |
Olšanské hřbitovy | 09:46 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost