trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 17:37 | |
Stodůlky | 17:39 | |
Luka | 17:41 | |
Lužiny | 17:42 | |
Hůrka | 17:44 | |
Nové Butovice | 17:45 | |
Jinonice | 17:47 | |
Radlická | 17:49 | |
Smíchovské nádraží | 17:52 | |
Anděl | 17:54 | |
Karlovo náměstí | 17:56 | |
Národní třída | 17:57 | |
Můstek - B | 17:58 | |
Náměstí Republiky | 18:00 | |
Florenc - B | 18:01 | |
Křižíkova | 18:03 | |
Invalidovna | 18:05 | |
Palmovka | 18:06 | |
Českomoravská | 18:08 | |
Vysočanská | 18:10 | |
Kolbenova | 18:12 | |
Hloubětín | 18:14 | |
Rajská zahrada | 18:16 | |
Černý Most | 18:18 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost