trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kotlářka | 10:34 | |
Kotlářka | 10:35 | |
Kavalírka | 10:36 | |
Klamovka | 10:37 | |
U Zvonu | 10:39 | |
Bertramka | 10:40 | |
Anděl | 10:43 | |
Arbesovo náměstí | 10:44 | |
Švandovo divadlo | 10:45 | |
Újezd | 10:46 | |
Hellichova | 10:47 | |
Malostranské náměstí | 10:49 | |
Malostranská | 10:52 | |
Čechův most | 10:54 | |
Dlouhá třída | 10:56 | |
Náměstí Republiky | 10:59 | |
Masarykovo nádraží | 11:00 | |
Hlavní nádraží | 11:02 | |
Husinecká | 11:04 | |
Lipanská | 11:06 | |
Olšanské náměstí | 11:07 | |
Flora | 11:10 | |
Olšanské hřbitovy | 11:31 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost