trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 16:07 | |
Stodůlky | 16:09 | |
Luka | 16:11 | |
Lužiny | 16:12 | |
Hůrka | 16:14 | |
Nové Butovice | 16:15 | |
Jinonice | 16:17 | |
Radlická | 16:19 | |
Smíchovské nádraží | 16:22 | |
Anděl | 16:24 | |
Karlovo náměstí | 16:26 | |
Národní třída | 16:27 | |
Můstek - B | 16:28 | |
Náměstí Republiky | 16:30 | |
Florenc - B | 16:31 | |
Křižíkova | 16:33 | |
Invalidovna | 16:35 | |
Palmovka | 16:36 | |
Českomoravská | 16:38 | |
Vysočanská | 16:40 | |
Kolbenova | 16:42 | |
Hloubětín | 16:44 | |
Rajská zahrada | 16:46 | |
Černý Most | 16:48 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost