trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Olšanské hřbitovy | 09:08 | |
Flora | 09:09 | |
Olšanské náměstí | 09:11 | |
Lipanská | 09:12 | |
Husinecká | 09:14 | |
Hlavní nádraží | 09:16 | |
Masarykovo nádraží | 09:18 | |
Náměstí Republiky | 09:20 | |
Dlouhá třída | 09:21 | |
Čechův most | 09:25 | |
Malostranská | 09:27 | |
Malostranské náměstí | 09:29 | |
Hellichova | 09:30 | |
Újezd | 09:32 | |
Švandovo divadlo | 09:33 | |
Arbesovo náměstí | 09:34 | |
Anděl | 09:37 | |
Bertramka | 09:39 | |
U Zvonu | 09:40 | |
Klamovka | 09:41 | |
Kavalírka | 09:43 | |
Kotlářka | 09:58 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost