trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Veletržní palác | 22:35 | |
Výstaviště Holešovice | 22:36 | |
Nádraží Holešovice | 22:38 | |
Trojská | 22:40 | |
Nad Trojou | 22:41 | |
Hercovka | 22:42 | |
Ke Stírce | 22:44 | |
Kobylisy | 22:45 | |
Březiněveská | 22:46 | |
Líbeznická | 22:47 | |
Vozovna Kobylisy | 22:49 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost