trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 15:40 | |
Rajská zahrada | 15:42 | |
Hloubětín | 15:44 | |
Kolbenova | 15:46 | |
Vysočanská | 15:48 | |
Českomoravská | 15:49 | |
Palmovka | 15:51 | |
Invalidovna | 15:53 | |
Křižíkova | 15:55 | |
Florenc - B | 15:56 | |
Náměstí Republiky | 15:58 | |
Můstek - B | 15:59 | |
Národní třída | 16:01 | |
Karlovo náměstí | 16:02 | |
Anděl | 16:04 | |
Smíchovské nádraží | 16:06 | |
Radlická | 16:09 | |
Jinonice | 16:11 | |
Nové Butovice | 16:13 | |
Hůrka | 16:14 | |
Lužiny | 16:16 | |
Luka | 16:17 | |
Stodůlky | 16:19 | |
Zličín | 16:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost